Sizin İçin Yapıyoruz

Kompanzasyon Sistemleri

Kompanzasyon Sistemleri

Enerji iletim hatlarının ve şebekenin gereksiz yere yüklenmesine sebep olan ve kayıpları artıran reaktif güç, olabildiğince minimum seviyede tutmaya sağlar.

Zayıf akım Uygulamaları

Zayıf akım Uygulamaları

Zayıf akım sistemleri, alışveriş merkezleri, toplu yaşam alanları, fabrikalar, sanayi tesisleri, akaryakıt istasyonları, her ölçekteki iş yerleri ve insanların yaşadığı her alanda güvenlik, iletişim ve bilgi akışı alanlarının düzenlenmesini sağlayan sistemlerdir.

Endüstriyel Tesis Uygulamaları

Endüstriyel Tesis Uygulamaları

Elektrik tesisat projesi elektrik altyapı taahhüt işlerinin yada uygulama işlerinin hem ruhsatını almak hem de planlı ve eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlamak amacı ile çizilir.

Orta Gerilim Uygulamaları

Orta Gerilim Uygulamaları

Yeni kurulacak bir trafo tesisi için; orta gerilim şebeke irtibat noktasından itibaren tüm yüksek gerilim ekipman kurulum ve montajıyla beraber alçak gerilim çıkış panosuna kadar olan tüm imalatlar anahtar teslimi olarak yapılmaktadır.

Elektrik Taahhüt

Elektrik Taahhüt

Kuvvetli Akım ve Y.G. Sistemleri: Fabrika ve binalara ait kuvvetli akım ve Y:G. sistemlerinin projelendirilerek kurulması, trafo bakımlarının yapılması.
Bilgisayar ortamında hazırlanan aydınlatma hesaplarıyla en ideal aydınlatma sistemlerinin kurulması ve devreye alınması.

Pano İmalat ve Montajı

Pano İmalat ve Montajı

Birçok endüstriyel tesis, hastane, okul, alışveriş merkezi vb. yapıların ihtiyaçlarına uygun panoları ilgili yönetmeliklere, şartnamelere ve mühendislik formasyonuna uygun olarak teslim etmektedir.